trešdiena, 2015. gada 4. novembris

Laimes projekts.

Izlasīju.... numur -4

Grēthenas Rūbinas grāmatu Laimes projekts ganīju  laikam gadu. Ha.. nuu ne jau pa grāmatnīcām... viņa ir visās un visur:)))) bet ganīju sev sirdsmieru maciņā, ka bez nožēlas šķiršos no vairāk kā desmit eiro par it kā vienkāršu grāmatu. 

Kāpēc gribēju,tāpēc ka man patīk grāmatas kas ir pa laika posmiem,periodiem un plānošanu, darbību sevis "ķidāšanai" un mainīšanai.  

Grāmata ļooti patika, pat gribēju rakstīt blogā par tēmām, bet viss piebremzējas, jo kaut kā negribas man to savu blogu pierakstīt ar šīm tēmām. Tā nu es joprojām domāju un neko nekur nerakstu, bet ik dienas par to nožēloju. Nezinu vai tas ir tas,ko gribu rakstīt "Manā  pasaulē... " un tad nu nerakstu nekur :(  

No grāmatas- Centieni būt laimīgam nav savtīgi.  (163. lpp) nu re! mēs drīkstam gribēt būt laimīgi bez pārmetumiem... :)))))

Vēl divi citāti no grāmatas ko bieži ikdienā atceros. 

# Cilvēki kuriem patīk muļķoties, mēdz būt par vienu trešdaļu laimīgāki kā pārējie. ( 142.lpp) 
hei... atļausimies izdarīt kādu māaaaziņu muļķību?? 

# Tu nevari sākt krāt tajā brīdī, kad tiec atlaists no darba; nauda jākrāj tad, kad tev ir darbs un ienākumi.  Nu re ku elementāri un vienkārši  pateikts,tik vienkārši un skaisti- viesiem saprotamā veidā. 

Grāmata izlasīta vairākus mēnešus atpakaļ... noteikti kaut kad tiks pārlasīta..  un kas zin, varbūt kaut kad saņemšos es savam laimes projektam :))))) 

Sandra

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru