sestdiena, 2016. gada 13. februāris

Anselms Grīns


Šodien man ļoti "grāmatīga" diena. Lasījusi esmu tikai pāris lappuses, bet domas tikai ap grāmatām vien. Apstaigāju dažādus grāmatu blogerus, savilku pagājušā gada "bilanci" savā grāmatu kladē, jo man patīk pierakstīt šādus tādus sīkumus par izlasīto grāmatu arī uz papīra, ne tikai digitālā veidolā blogā. Tad nu apskatot arī jau šogad izlasītās grāmatas - jau 9 - var secināt, ka nedaudz pamainījies izlasīto grāmatu stils. Vairāk uz psiholoģijas pusi pagriezies. Tad arī par divām grāmatām šoreiz ir mans raksts.
Anselms Grīns, autors no Vācijas. Grāmatas par reliģiju. Šoreiz izlasīju Iekšējā spēka avoti un Patiesas laimes grāmatiņa. Aizdeva draudzene. Tomēr, atnākot mājās, un rādot šīs grāmatas, atklājās, ka šis autors ir tas pats, kas Debesu sūtņi ikdienā. Šī un vēl 2 citas Grīna grāmatas par eņģeļiem tagad gaida rindā uz lasīšanu. 
Bet šīs abas grāmatas man patika, pat ļoti. Interesanti liekas, tas, ka bieži vien ideja, kas ir apakšā slēpjas no vienkārša vārda izcelsmes. Laime patiesībā nav tik reti sastopama. Tā ir ik uz soļa tikai jāspēj saskatīt. Spēku var atrast sevī. Vajag tikai atrast veidu kā nokļūt līdz dziļajam avotam.

Spēka šobrīd kaut kā trūkst. Laikam jādodas atvaļinājumā. 

Luīze

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru