trešdiena, 2016. gada 28. septembris

Sāc Dzīvot!

 Deils Kārnegijs

Šī ir grāmata, ko iesāku lasīt tā dīvaini... Lasīju kādu citu grāmatu, bet tajā bija ieteikts, izlasīt šo... un man kaut kā likās, ka man šī grāmata ir. Neesmu to pirkusi, neplānoju to nemaz lasīt,jo nepiesaistīja nemaz, bet pie manis tā bij nonākusi un ir īpašumā. Nu ko, izlasīšu ar; es nodomāju... 
Grāmata ir par to, kā beigt raizēties par visu un visur... jebšu kā smejas-  beigt ķert kreņķi un sākt dzīvot. Un man šī metode nostrādāja jau pēc pirmajām izlasītajām nodaļām. sagadījās visādi, es biju mierā, bet manas meituces muļķīgajā situācijā uztraucās 1000x vairāk kā to vajadzētu darīt man:)))) jo problēma jau bija man, nevis viņām.... Šobrīd grāmata izlasīta un jau nolikta malā, bet tas nenozīmē, ka es esmu apguvusi šo metodi- neuztraukties, pilnībā. Bet!!- bieži par to cenšos piedomāt. 

Grāmata man patika, lasījās viegli. Un protams kaudzīte ar citātiem, domām ir paprāva.  

Dzīve ir pārāk īsa, lai ielaistos sīkumos. Mums tie nepatīk, mēs sākam uztraukties, jo pārspīlējam to nozīmi... Lai tiktu pāri kaitinošajiem sīkumiem, mums jāparaugās no cita, patīkamāka redzes viedokļa. 

Dzīve slīd prom neticamā ātrumā. Mūsu vērtīgākais īpašums ir šodiena. 

Gudram cilvēkam katru dienu sākas jauna dzīve.

Viena no cilvēka īpatnībām irtā, ka mēs mēdzam "atlikt " dzīvošanu uz vēlāku laiku.  

Un mēs pārāk vēlu apjaušam,ka dzīvot- tas nozīmē izjust katru dienu, katru stundu, katru mirkli. 
Ir ļoti nepieciešams darīt laimīgus citus,lai pats kļūtu laimīgs. 

Cilvēks nav radīts, lai saprastu dzīvi, bet gan, lai to dzīvotu. 

Vajadzētu apsēsties un paraudzīties patiesībai acīs. Ja savu problēmu risināšanai veltītu kaut pusi laika, ko patērējam uztraucoties, mums nebūtu nekādu raižu. Raizēšanās ir tikai slikts paradums, ko esam piesavinājušies.

Iemācīsimies izdzīvot katru jaunu dienu un neaizņemties raizes no biedējošās rītdienas. 

Grāmata man patika, un noteikti to kādreiz vēl pašķirstīšu. 
Sandra

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru